Konstrukcje szklane wymagają najlepszych elementów montażowych...

Szklenie budowlanych obiektów na zewnątrz jest popularną drogą zdobienia konstrukcji minimalizując początkowe koszty inwestycji, jednak żeby prawidłowo zaszklić budynek wymagamy użycja wysokiej jakości elementów montażowych takich jak okucia do szkła dostępnych w GLASSINI SPÓŁKA JAWNA.
Niepodważalnej gatunkowości elementy z stali szczotkowanej, z której wykonano okucia do szkła hartowanego certyfikowane i odpowiednie atesty zrealizowane przez niezależne ośrodki badań dla tego typu projektów rozstrząsają wszelkie wątpliwości mówiące o potencjale tego typu połączeń.
Dzięki zastosowaniu konkretnych odcinków produkcyjnych twoje okucia do szkła umożliwiają wykorzystanie i utrzymanie połączeń projektów betonowych wraz z szkłem VSG ESG ponad 100 lat, wyłącznie stosując podstawowe przypisy konserwacji określony w manualu.
Zabudowa szklana w porównaniu do z przęsłami stalowymi pozwala dodatkowo możliwość łatwego konserwowania konstrukcji, dzięki czemu prościej jest nam utrzymywać punkty w odpowiedniej czystości, natomiast działania okucia do szkła wystarczy przemyć płynem z wykorzystaniem ściereczkę z twardymi włókienkami.
Odpowiedni wybór elementów wykończeniowych staje się łatwy, więc wybieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane przez GLASSINI Sp.J..