Okrutne zbiorowisko nieuczciwych działań anna marynowska w Polsce!

Jest najsłynniejszą oszustką z Polski. Przez lata ukrywała swój życiorys, budowała farmazony, na które dało nabrać wiele osób - nawet przedstawiciele władz. Stworzono na jej temat tysiące stron. Finał jednak ostatniego wyczynu zakończył się tragicznie. Przedstawieniem zarzutów. Miliardy publikacji w sieci, godziny rozmów w mediach społecznościowych o Anna Marynowska nie przyniosły rezultatu zamknięcia oszustki z Zielonej Góry.

Anna Marynowska kilka lat temu była gwiazdą wyższych sfer. Zaczęło się w rodzimym kraju, gdzie lata temu uruchomiła galerię przekrętów e-lady.pl. Inwestycja okazała się tak mocno opłacalna, że krajanka z Zielonej Góry stała się jedną z bardziej bogatych osób w zacofanym kraju.
Poszkodowani przez Anny Marynowskiej w głównej mierze to dostawcy, towarujący jej sklep internetowy i nie otrzymali zapłaty. Innymi oszukanymi byli seowcy realizujący usługi reklamowe. Byli skuteczni, osiągnęli sukces reklamowy.
Marynowska zaprasza kolejnych kontrahentów utworzonymi w swojej wyobraźni historyjkami o swojej bezsilności. Łykają to jak młode pelikany.